جناب وزیر بخند! تو هم روزی گریه خواهی کرد. آن روز نزدیک است


 

بخند! روزی توهم گریه خواهی کرد.

پروفسور مسعود متصدی زرندی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی:

«عمل جراحی گوش وزیرصنعت درایران هم انجام میشود/ اینکه چرا درآلمان جراحی کرده، خودش باید پاسخ دهد!»

 ( آشنایی با پروفسور مسعود متصدی زرندی. ایشان استاد و عضو هییت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و فوق تخصص جراحی گوش و حلق و بینی و بنیان گذار تکنولوژی نوین کاشت حلزون گوش در ایران و همچنین رییس بخش گوش بیمارستان امیر اعلم میباشند.)

در واکنش به اعتراض پروفسور متصدی؛ نعمت زاده، عنوان نمودند :

نعمت زاده وزیر صنعت دولت تدبیر و امید عنوان نموده که برای یک عمل جراحی پیچیده و پیشرفته گوش یک ماه در آلمان بستری بودم! و عمل گوش من با تکنولوژی انجام شده که تا هشتاد سال دیگر به ایران نمی آید.!!!

نظریه:

جای تاسف دارد که یک مسوول ملی آن هم در سطح کلان کشور و در جایگاه وزیر این چنین اظهار نظری را در خصوص مسائل پزشکی داشته باشند که موجب سرخوردگی و تحقیر اطبا متخصص ایرانی شوند!

باید بگویم که ایران سالهاست که در حوزه عمل های جراحی پیچیده گوش در منطقه رتبه اول را دارد و در حال حاضر تکنولوژی و مهارت کاشت حلزون و ترمیم بافت های عصبی سیستم شنوایی فقط در اختیار آمریکا و چند کشور اروپای غربی میباشد و این در حالی است که ایران بالغ بر ده سال است که به این تکنولوژی و مهارت رسیده و هفته آینده نیز قرار است اولین کنگره جهانی کاشت حلزون گوش با حضور برجسته ترین اطبا و جراحان گوش در دنیا در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار گردد.

 

پاورقی:

جناب وزیر! بهترین پزشکان دنیا از ایرانیان هستند و در ایران نیز زبده ترین آنها حسب اظهار این استاد محترم و تصدیق نخبگان خارج نشین در ایران وجود دارد.

جناب وزیر! شما باید حامی علم و دانش نخبگان کشور خود باشید؛ نه در پی منکوب کردن و کوچک شمردن و خوار و خفیف کردن سطح علم و دانش، دانشمندان و بزرگان داخل که کم هم نیستند؛ برآئید!

جناب وزیر! شما با این کار خواستید پولهای باده آورده که از راه رانت خواری در زمان صدارت خود در دولت سازندگی  و دولت گفتمان ( سنوات قبل) ؛ بدست آورده بودید! به گونه ای خرج کنید.

جناب وزیر شما از اعضا و سهامداران اصلی شرکت پتروپارس مشهور هستید ( شریک با آقازاده وزیر نفت وقت ووو که در هیچ زمان از سوی هیچ مرجعی در خصوص ثروت بادآورده و میزان آن! احدی سخنی و اعتراضی به میان نیاورده است!) که در زمان رسوایی برای آرامش عمومی  و رهایی از افکار عمومی که در اعتراض به این رانت کلان ووو آن زمان به زیر مجموعه وزرات نفت مثلا الحاق شد! هستید.

جناب وزیر روزی باید در دادگاه؛ به این مردم، مثل اسلاف رژیم گذشته! شما هم پاسخگو باشید.  که از کجا آورده اید؟ و چرا ثروت ملی را به یغما برده اید؟

آن روز دور نیست.

Advertisements