زنان مصنوعی چینی پشت مرزهای ایران (عکس) …


زنان مصنوعی چینی پشت مرزهای ایران (عکس) …

زنان-مصنوعی

مدتی پیش بود که چین شلوارهای جین که پشت آن ها به نام جلاله الله منقش بود را روانه کشورهای مسلمان به ویژه بازار های تهران و سایر شهرستان های ایران کرده بود، کمی بعد از آن لاک مختص وضو برای زنان مسمان را وارد بازار کرد.مدتی بعد نیز قرآن های دیجیتال چینی وارد بازار شد که در برخی از آیات و سوره های قران تعمدا تحریفاتی صورت داده بودند. به عنوان مثال می توان به تحریف تعمدی که در سوره یس صورت گرفت بود اشاره داشت. که به سرعت توسط دولت از ورود و توزیع آن جلوگیری به عمل آورد.

industrial-4


اما باز هم چینی ها بیکار ننشستند و این بار انسان های مصنوعیِ پیشرفته تری نسبت به عروسک های انسان نمایی که در سال های گذشته وارد بازار کشورهای اسلامی کرده بودند را به صورت گسترده توزیع می کنند.به گزارش پارس ناز یک سایت چینی در مصاحبه ای با صاحب شرکت تولید کننده این عروسک های انسان نما گفت: هدف ما سازندگان انسان مصنوعی کمک به جامعه بشری است! بخصوص جوانان بعضی کشورها که در محدودیت به سر می برند!

industrial-1

صنعتگران چینی پس از پیشی گرفتن در ساخت انواع اسباب بازی، این بار برای کسب درآمد بیشتر و شاید برای جلوگیری از زاد و ولد و افزایش جمعیت خود، گوی سبقت را در تولید زن مصنوعی از دیگر کشورها ربودند.»زنى که چینی ها ساخته اند می تواند هر کارى را براى صاحب خود انجام دهد. به گفته صنعتگران چینی، زن مصنوعی جدید بر عروسک های مشابه پیشین این امتیاز را دارد که “تا ۹۹% شبیه زن های معمولی است. در ساخت اعضای بدن این زن مصنوعی از ماده سیلیکون که قابلیت ارتجاعی دارد، استفاده شده است.

industrial-2

مدیر شرکت چینی تولید کننده ى این محصول می گوید: «ساختار و جزئیات جسم این زن مصنوعی جدید از روی کامپیوتر طراحی شده، و بین آن و یک زن عادی به ویژه در تاریکی قابل تمایز نیست.»با این حال محصول جدید چین آن گونه که در مجله “سیدتی” چاپ امارات منعکس شده است، موافقان و مخالفان تندى دارد.در گزارش منتشر شده در این مجله ى زنانه، نظر ۱۰۰ نفر از مخالفان و موافقان ساخت زن مصنوعی آمده است. اغلب مصاحبه شوندگان، بویژه زنان بر مخالفت با خرید آن تاکید کرده اند.

گروهی از این افراد تنها مخالف قیمت بالای خرید آن بوده اند و (۷۰۰۰ دلار) را زیاد مى دانند اگرچه انواع مشابه این محصول کشور چین بسیار ارزان تر در دسترس است. یک متخصص بهداشت روانی نیز با ابراز نگرانی از ورود چنین تولیدی به بازار، از کشورهای اسلامی و عربی خواست به مشکلات جوانان رسیدگی کنند، در غیر این صورت این کشورها شاهد پدیده ای به نام زن مصنوعی خواهند بود. اما یکی از زنان در مقام دفاع از حقوق زنان به صراحت خطاب به مردان گفته است:

industrial-14

«خوشحال نباشید همین شرکت چینی گفته است بزودی محصولمرد مصنوعی را نیز به بازار ارائه خواهد کرد.» شایان ذکر است که مدتهاست زنگ های هشدار برای بشریت به صدا درآمده است و کارشناسان و دلسوزان نسبت به سرانجام وضعیت اخلاقی و معنوی و حتی مادی انسان اعلام خطر کرده انداین خبر نیز مهر تاییدی بر این روند نامیمون است.

روندی که سرانجامی جز نابودی کانون گرم خانواده و روابط آرام بخش عاطفی و جنسی میان زن و شوهر نخواهد داشت.این مساله از آن جهت نگران کننده است که باعث می شود ارزش و کرامت الهی انسان بویژه زنان زیر سوال برود.به گزارش پارس ناز این نوع وسایل که باعث از بین رفتن ارزش ها و تخریب افکار جوانان می شود بشدت از سوی رسانه های غربی فارسی زبان تبلیغ می شود که مشخصا با هدف ضدارزشی است.یکی از نکاتی که سازندگان این محصولات مبتذل به آن دقت کرده اند این است که ساختار و جزئیات جسم این انسان مصنوعی جدید از روی کامپیوتر طراحی شده، و بین آن و یک انسان عادی، تفاوتی نیست.

industrial-8

شایان ذکر است این محصول غیر اخلاقی تمام جوامع را به دور از اندیشه های مذهبی نشانه گرفته است و با تبلیغات گسترده ای که از شبکه های ماهواره ای تبلیغ می شود با گستره توزیعی که چین در دست دارد به سادگی این محصولات “زنان و مردان مصنوعی ” را به بازار کشورهای تحت سلطه اش ارسال می کند.کشورهای اسلامی، به خصوص کشورهای حاشیه خلیج فارس در ماه های گذشته با توزیع فراوان این محصولات توسط چین مواجه شده اند.

بر اساس آمارهای منتشر شده در چند ماه گذشته محموله های زیادی از این محصولات توسط کشورهای اسلامی مصادره شده است و اجازه ورود قانونی پیدا نکرده اند؛ اما محموله های زیادی هم بصورت قاچاق با توزیع بالا وارد این کشورهای اسلامی شده است.

تجزیه و تحلیل:

در یک کشور بزرگ اسلامی و طلایه دار رهبریت قوم بزرگ آریایی و جهان اسلام و خصوصا» شیعه، چرا باید اینگونه مسایل بوجود آید؟ چرا موقعیت ازدواج برای جوانان فراهم نیست تا بسوی چنین معضلاتی سوق داده شوند؟ چرا باید اجازه ورود این قبیل کالاهای ضد فرهنگی و ضد ارزش خانواده داده شود؟ آیا هیچ نظارتی بر آن وجود دارد؟(مسلما» خیر!) چرا بجای پول نفت، کالاهای بنجل وارد میشود؟ بنجل بودن از یک سوء، کالای تخریب خانه و خانواده و انحراف جوانان از سوی دیگر!  این مهم است. 

به هر حال اهداف خاصی در اینگونه اهمال کاریها ، وجود دارد! اهدافی نظیر تخریب جوانان و اشاعه فرهنگ بی بند و باری از یک سو، سودجویی و ثروت اندوزی از سوی دیگر… 

D

یک دیدگاه برای ”زنان مصنوعی چینی پشت مرزهای ایران (عکس) …

 1. البته من به دو دلیل فکر نمیکنم خطری جوونای مارو تهدید کنه… حساب کنید 7000 دلار میکنه به عبارتی حدود 25 میلیون تومن … اساسا تو کشور ما جوونا دو دسته اند : اونایی که قدرت ازدواج رو دارن ، که بالتبع نیازی به جنس بنجل سیلیکونی چینی ندارن و اونایی که قدرت ازدواج ندارن که طبیعتا همچین پول گنده ای واسه زن مصنوعی نمیتونن بدن. بنابراین مسئولین به خوابشون ادامه بدن ، خطری تهدیدمون نمیکنه!

  • شما خاطر جمع باشید وقتی کالایی ضد اخلاقی برای اولین بار بخواد وارد بشه و برای ابتذال هم باشه که بخواد جوانان ایرانی رو هدف قرار بده! انقدر ارزانش میکنن که همه بتونن اونو تهیه کنن و راحت الوصول باشه! دوم اینکه این قیمت جهانی اونه و نه برای ایرانیا! سوم با نظر آخر شما موافقم که مسئولین تا به حال راحت خوابیدند و از این به بعد هم راحت هستند! شاید هم خودشون ( البته بعضی از خودشون ) وارد کننده و دارای منافع باشن!!!

   • اول اینکه ممنون بابت سرعت در پاسخگویی. دوم اینکه پیگیر باشید ، اگر وارد شد و قیمتش حول و حوش یک تومان بود ، موبایلم را میفروشم و یکی از این خانم های چینی میخرم ، اصلا شاید هم رفتم توی کار خرید و فروش خانم چینی و بالکل قید درس را زدم … شاید هم همان یکی را که ار پول فروش گوشی خریدم ، اجاره بدهم و برای خودم کار و کاسبی راه بیاندازم … خلاصه در ایران با این اوضاع ما جوانان میشود کلی از «آنجا» ی ملت نان خورد…

    در کل موافقم با شما …

 2. عزیز مایی! من در ایران نیستم که بفهمم چه زمانی وارد ایران میشه! اگر خبردار شدم حتما به شما هم اطلاع رسانی میکنم. 🙂
  در آخر هم از شما ممنون برای نظرات جالبتون.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.