ایران به کجا چنین شتابان؟


ایران به کجا چنین شتابان؟

بدون مقدمه مطلبی را مینویسم که مدتهاست ذهنم را به خود مشغول کرده و با خود فکر میکنم در کشوری که داعیه مسلمانی و رهبریت جهان تشیع را بر ذهن و عمل و دیکته دارد! چرا باید جوانانش این چنین باشند؟

پسری آرایش کرده آنچنانی و دختری با تیپ و ظاهر پسرانه؟

البته بر هیچ فردی خرده نیست که آزاد هستند و دارای فهم و شعور! و البته این نوع حرکت معنایش آزادی نیست ؛ پوچ گرایی است؛ انحطاط است. قطعا مخالف این فکر و اندیشه من هستید! اما با خود فکر کنید و خود را بجای پدر و مادر آن جوانی که خود را چنین آرایش و پیراش میکنند، قرار دهید…. چه حالی به شما دست میدهد؟ 

آیا …. بگذریم؛ قصد نصیحت ندارم، اما دو عکس به نمایش میگذارم و خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل….

537887_391688144254083_777124815_n

خدای من کشورم به کجا داره میره؟!

دوستان خواننده این مقال؛ اگر تمایل و علاقه داشته باشید لطفا» کامنت بگذارید و در مورد علل و عوامل بوجود آمدن اینگونه ناهنجارهای اجتماعی و اخلاقی و یا احیانا» انگیزههای سیاسی ، مباحثه فرمایید.

هدف من رساندن صدای دوستان به مسئولین نظام میباشد که فقط به فکر ….. بوده و گلهای کشور پهناور و کهن ایران را فراموش کرده اند.

توجه:

دوستان عزیز؛ از اهانت به یکدیگر و مسئولین جدا پرهیز فرمائید، تا بابی باشد برای تبادل فرهنگ کهن ایرانی و ایرانیت.چرا که هیچک از اسلاف ایرانیان و کلا» ایرانی اصیل ،فحاش و بدون منطق نبوده و نیستند.

gd

Advertisements

یک دیدگاه برای ”ایران به کجا چنین شتابان؟

  1. این یعنی چی؟ یعنی تو ایرانم از این مسایل( همجنس بازی و …. ) وجود داره؟ در کشور که اسلامیه ودم از مسلمونی و خدا و پیغمبر میزنه؟ مگه همچین چیزی امکانداره؟! اگه اینطوره که فاتحه؟!

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.