افشاي راز ازدواج تام کروز بايک خانم بازيگرايراني الاصل+تصوير


به تازگي يکي از اسرار زندگي شخصي «تام کروز» بازيگر مشهور هاليوود افشا شده است. اين راز درباره ازدواج اين بازيگر سينما با يک بازيگر ايراني الاصلي است.

به تازگي يکي از اسرار زندگي شخصي «تام کروز» بازيگر مشهور هاليوود توسط مجله Vanity Fair افشا شده است. اين راز درباره ازدواج اين بازيگر سينما است. تام کروز که در سالهاي اخير عضو فرقه اي با نام ساينتولوژيست بوده، مدتهاست تحت تعاليم کليسايي مختص همين فرقه قرار دارد و اتفاقا همين فرقه کاملا فانتزي بوده که اسباب دردسرهايي براي تام کروز را ايجاد کرده است.

ماجرا زماني رقم خورده که کروز از همسر سابقش «نيکول کيدمن» جدا شده و براي جلب حسن نيت کليساي ساينتولوژيستها از اعضاي رده بالاي اين کليسا ميخواهد که آنها براي وي همسري انتخاب کنند. اين کليسا هم با پيدا کردن يک سري کانديداي ازدواج با تام کروز شرايطي را براي تست گرفتن از آنها و سپس انتخاب يکي درنظر گرفته است. عمده کانديداهاي کليسا هم از ميان هنرپيشه هاي هاليوودي انتخاب شده اند اما وجه ناراحت کننده قضيه زماني رخ داده که کليسا به هيچ کدام از کانديداها نگفته که براي چه منظور انتخاب شده اند. البته شرط اصلي درباره تمامي کانديداها آن است که عضو فرقه ساينتولوژيستها باشند.

کليسا به کانديداها گفته بنا بر آن است که فيلمي درباره کليساي ساينتولوژيستها ساخته شود و بر اين اساس بايد از تعدادي بازيگر تست گرفته شود. جالب اينجاست که يکي از سوالات اين تست، «نظر کانديدا درباره تام کروز» بوده است.

بر طبق اطلاعات ارائه شده توسط Vanity Fair نازنين بنيادي بازيگر ايراني الاصل ساکن در بريتانيا اولين گزينه اي بوده که توسط کليسا براي ازدواج با تام کروز به وي معرفي شده و خطاب به بنيادي گفته شده او بناست ماموريتي مهم براي کليسا انجام دهد و نکته عجيب ماجرا آنجاست که از اين بازيگر زن خواسته شده که پيش از اولين ديدار با تام کروز تمام رازهاي زندگي شخصي خويش و حتي فهرست دوستان نزديکش را در اختيار کليسا قرار دهد!!!

بنيادي سپس توسط کليسا به آمريکا آورده شده و در فاصله زماني نوامبر 2004 تا ژانويه 2005 با تام کروز معاشرت کرده است اما رابطه آنها به دليل اختلاف نظراتي که در موضوعات مختلف داشتند زودتر از حد تصور به تيرگي مي گرايد. يکي از اصلي ترين موارد اختلاف اعطاي «مدال شجاعت» کليساي ساينتولوژيست ها به تام کروز بوده که اين مساله آن طور که کروز فکر مي کرده اسباب خوشحالي بنيادي را فراهم نياورده است.

نازنين بنيادي

بعد از بالا گرفتن اختلافات و جدايي تام کروز از بنيادي وي به کليسا فراخوانده شده و از وي خواسته مي شود درباره اين اتفاق با هيچ کس صحبت نکند و جالب اينکه بعدتر که وي درباره ارتباطش با کروز با يکي از دوستان نزديکش صحبت مي کند، کليسا به خاطر اين کار او را تنبيه ميکند؛ نوع تنبيه بنيادي هم کاملا مضحک است چرا که بنيادي مجبور بوده به دفعات به شستشوي سرويسهاي بهداشتي بپردازد! بدتر اينکه کليساي ساينتولوژيستها ادعاهاي بنيادي را تکذيب کرده و گفته است: «کليسا کسي را تنبيه نمي کند آن هم به شيوه اي که بنيادي ادعا کرده!» در صورتي که کسي که خود عضو يک فرقه است بعيد است درباره آنچه به واسطه عضويت در آن فرقه بر سرش رفته دروغ بگويد.

 

 

نازنين بنيادي (به انگليسي: Nazanin Boniadi) از هنرپيشگان جوان ايراني است. وي هم در تلويزيون و هم در سينماي آمريکا فعال است.
زندگي نامه
وي متولد تهران است ، والدين نازنين در بيستمين روز بعد از تولدش او را از ايران خارج کردند. او تا ?? سالگي ساکن لندن بود و سپس به لس آنجلس آمريکا نقل مکان کرد.
وي از يک مدرسه خصوصي در لندن فارغ التحصيل شد. وي داراي مدرک تحصيلي عالي از دانشگاه کاليفرنيا، ارواين در رشته علوم زيستي است. وي تحقيقاتي هم در مورد سرطان داشته است که او را صاحب جايزه چانگ پي چون دانشجوي دوره ليسانس کرد.[?]
وي همچنين در سن کم زماني که در انگلستان بوده است در تلويزيون بخش کودکان ايفاي نقش کرده است. او خود در اين مورد در مصاحبه‌اي با بي بي سي گفته است: «تنها کار تلويزيوني که کردم در سنين جواني در لندن در برنامه کودکان بنام «يرلي برث» بود. ولي در اصل عشق و علاقه ام به فيلم است.»
دوران بازيگري
نازنين از ده سالگي به هنر علاقه داشت. نازنين بنيادي سابقه? زيادي در بازيگري ندارد.
وي در مصاحبه‌اي با صداي آمريکا گفت که از شرکت در نقش‌هايي که موضوعي مرتبط با خاورميانه و تروريسم دارد بيزار است.
فيلمشناخت
از فيلم‌هاي که وي در آن ايفاي نقش کرده‌است مي‌توان به آثار زير اشاره کرد.
Game Face با کارگرداني جيمز روديمر
Shade of Ray به کارگرداني جعفر محمود
Kal: Yesterday & Tomorrow به گارگرداني فريا پارخ
فيلم Game Face يک فيلم کمدي است و نازنين بنيادي بازيگر ايراني نقش زني را در آن دارد که از عشق بيزار شده‌است و اجازه نمي‌دهد که نه خودش عاشق کسي شود و نه کسي عاشق وي شود.  

 

 

Advertisements